Atrakcje Osiek i okolice

noclegi osiek pałacyk

Pałacyk w Osieku

Pałac w Osieku został zbudowany w stylu mauretańskim. Pierwsze historie o dworze w Osieku pochodzą 1653 roku, lecz wielce prawdopodobne jest, iż dwór istniał już dużo wcześniej. Pałac w Osieku posiada bardzo bogatą historię warto zatem odwiedzić stronę, do której umieszczamy link w obrazku obok.

Czytaj więcej
noclegi molo osiek

Molo w Osieku

RESORT MOLO to nowoczesny obiekt, położony w malowniczej wsi jaką bez wątpienia jest Osiek. W jego skład wchodzą: Hotel, Restauracja, Klub, Basen, Zalew i wiele innych atrakcji o których można przeczytać na stronie Hotelu. My ze swojej strony możemy gorąco zachęcić i szczerze polecić ten obiekt, ponieważ jest on jedną z największych atrakcji nie tylko na terenie powiatu oświęcimskiego ale i na terenie całej małopolski.

Czytaj więcej
noclegi energylandia

Energylandia w Zatorze

Energylandia w Zatorze to obecnie największy park rozrywki w Polsce który posiada powierzchnię 26ha. Został on otwarty w 14 lipca w 2014 roku stale wzbogacając swoją ofertę o coraz to nowsze atrakcje. Jedną z nich jest bez wątpienia jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie o nazwie Formuła 1. Park rozrywki to idealne miejsce dla młodych ludzi oraz całych rodzin, gdyż również w tym miejscu organizowane są najlepsze festiwale muzyki ze znanymi osobistościami! Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Czytaj więcej
Dino Park w Zatorze

ZATORLAND w Zatorze

Firma Lemarpol Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży rozrywkowej od 2009r. Wtedy to, w malowniczym miasteczku Zator na terenie małopolski, w pobliżu Wadowic i Oświęcimia firma zbudowała największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów ZATORLAND.

Czytaj więcej
Inwałd Park

Inwałd Park w Inwałdzie

Na ofertę rodzinnej dwudniowej wycieczki Inwałd Park składa się: wizyta w Dinlolandii, gdzie można poznać wiele prehistorycznych dinozaurów, odkrywanie zwyczajów i życia w Średniowiecznej Warowni, zwiedzanie cudownego Ogrodu Jana Pawła II oraz szczególnie uwielbiany Park Miniatur, dzięki któremu możliwe jest podróżowanie po najsławniejszych budowlach świata, oczywiście bez konieczności opuszczenia Inwałdu.

Czytaj więcej