Co na wyprawę? Podpowiadają Noclegi molo Osiek!

Zaczęło się lato, a wraz z nim – wyprawy, spacery i wycieczki, zarówno po tych dalekich, jak i bliższych rewirach. Warto jednak wspomnieć, że w obliczu wysokich temperatur nawet najkrótszy wypad może przemienić się w walkę o przetrwanianie. Dziś w Noclegach molo Osiek podpowiemy wam, co schować do plecaka, aby podczas spaceru czuć się w pełni komfortowo.

 

Noclegi molo Osiek przypominają – plastry to podstawa

Zabrałeś ze sobą nowe buty? A może do walizki spakowałaś balerinki, które do tej pory miałaś tylko kilka razy na sobie? Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku nie zapominaj o plastrach – nieodłącznym elemencie każdej pieszej wędrówki. Ten niezbędny w każdych warunkach produkt znajdziemy w aptekach, jednak zamiast tradycyjnych plastrów polecamy poszukać ich nowoczesnych odpowiedników. Mowa o żelowych plastrach na otarcia oraz pęcherze, które oprócz zapewnienia nam komfortu, gwarantują jeszcze uczucie natychmiastowej ulgi oraz odpowiednie środowisko gojenia. Co ważne, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów plastry te pozostają częściowo niewidoczne na skórze, świetnie sprawdzą się także nad wodą – w większości przypadków są wodoodporne.

 

Nie zapominaj o wodzie

Regularne picie wody to podstawa nie tylko w słoneczne dni. Z tego właśnie powodu warto mieć pod ręką butelkę wody, np. z dodatkiem sezonowych owoców czy cytryny. Tworzenie takich wariacji smakowych umożliwi Ci noszenie ze sobą butelki wody filtrującej wodę z kranu. Wystarczy, że do butelki wrzucimy kilka owoców, a całość zalejemy wodą z kranu, która zostanie przefiltrowana przez specjalny, dołączony do butelki mechanizm. Rezultat? Nie musisz kupować kolejnych, plastikowych butelek, do tego swoją butelkę możesz uzupełnić w dowolnym miejscu z dostępem do wody. Noclegi molo Osiek zdecydowanie polecają!

 

Pamiętaj o mapach

Choć niektórym może się to wydawać niepotrzebne, szczególnie w tych czasach, to rzeczywistość pokazuje, że czasem warto zaufać tradycji. Mapy i przewodniki, bo to o nich właśnie mowa, to często skarbnica dodatkowej wiedzy – którą nie zawsze znajdziemy w Internecie ograniczonym zasięgami oraz warunkami pogodowymi. Jeśli przebywasz w Noclegach molo Osiek, zapytaj się o mapę gospodarzy obiektu.

Komentowanie zostało wyłączone.