Jak zaplanować urlop czy długi weekend? Sprawdź rozpiskę Noclegów molo Osiek

Zbliża się kolejny rok, a wraz z nim długie weekendy, święta oraz dni wolne od pracy. Jak więc zaplanować przyszłoroczny urlop, aby przy jak najmniejszym wykorzystaniu swojej puli urlopowej zyskać jak najdłuższy wypoczynek? Oto rozpiska według Noclegów molo Osiek!

 

Święto Trzech Króli

Pierwszy długi weekend czeka nas dość szybko, bo już 6 stycznia. Wystarczy, że tuż po Nowym Roku dobierzemy sobie dwa dni wolnego, i zyskujemy niemal tygodniowy wypoczynek, idealny na wyjazd do Noclegów molo Osiek.

 

Wielkanoc 2020

Kolejne wolne dni przypadają na Wielkanoc 2020. W tym roku świętować będziemy 12 i 13 kwietnia. Jeśli do tego dodamy jeszcze wolne 10 kwietnia, czyli Wielki Piątek, zyskamy aż cztery dni wolnego. Warto ten czas wykorzystać i wybrać się do rodziny lub na krótki wyjazd.

 

Majówka 2020 okiem Noclegów molo Osiek

W 2020 roku majówka niestety nie będzie zbyt długa. 1 maja (Święto Pracy) to bowiem piątek, zaś 3 maja wypada w niedzielę – co oznacza, że jeśli zależy nam na dłuższym wolnym, musimy poprosić o nie w ostatnich dniach kwietnia.

 

Boże Ciało

Boże Ciało w 2020 roku przypada w czwartek, 11 czerwca. Tak korzystne ułożenie sprawia, że wystarczy wziąć wolne w piątek, 12 czerwca, by zorganizować sobie długi, czerwcowy weekend. Cztery dni to już wystarczająca ilość czasu, aby wybrać się na jakąś wycieczkę po Polsce, np. do Noclegów molo Osiek lub na citybreak, czyli weekendowy wypad za granicę. Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej opcji musimy pamiętać o wcześniej rezerwacji, bo chętnych na wyjazd w tak atrakcyjnym terminie może być wielu.

 

Długi weekend w sierpniu

W 2020 roku Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowstąpienie NMP przypada na sobotę, 15 sierpnia- co oznacza, że możemy odebrać od pracodawcy dodatkowy dzień wolny. Warto tę szansę wykorzystać i przedłużyć sobie któryś z letnich weekendów, np. wybierając sobie na dzień wolny poniedziałek lub piątek.

 

1 i 11 listopada

Listopadowy długi weekend również nie wypada szczególnie korzystnie. Aby cieszyć się przedłużonym wolnym, musimy wziąć kilka dni przed lub po 11 listopada, który w 2020 roku przypada w środę. Z kolei 1 listopada to według nowego kalendarza niedziela.

Komentowanie zostało wyłączone.