Energylandia w Zatorze

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę!

Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Znajduje się tutaj 21 bajkowych atrakcji przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia.

Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. O fantastyczną zabawę zadbają m.in. roller coastery Dragon, Boomerang; atrakcje wodne, w tym jedna z ulubionych – Splash Battle jak również Atlantis, czyli spływ rwącą rzeką na kilkuosobowych pontonach.

Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA. Nazwa ta idealnie określa co jest istotą tego miejsca. EMOCJE i ENERGIA! W tej strefie znajduje się 10 atrakcji. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie – Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster – najwyższy wodny roller coaster na świecie.

Piątą, najnowszą strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy dopieszczona została także dwoma ciekawymi Roller Coasterami. Frida i Draken spodobają się zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom.

Zwieńczeniem całości jest WATER PARK czyli strefa wodna, dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Do dyspozycji gości jest 1800 m2 powierzchni basenowych oraz TROPICAL FUN z 10 unikatowymi zjeżdżalniami.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich Extreme SHOW z udziałem motocykli FMX, rowerów BMX quadów i super szybkich samochodów. Na rodziny czekają musicale, na 5 scenach teatrów, gdzie występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący np. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.

W roku 2020 Energylandia zaskoczy swoich Gości także nową 6 strefą! AQUALANTIS to kolejna część parku, która powstanie na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster typu Double Coaster, który osiągnie prędkość 100 km/h.

Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku. Więcej informacji i zdjęć znaleźć można na stronie internetowej www.energylandia.pl

Miejsce stworzone dla całych rodzin – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Energylandia, oprócz tych wszystkich atrakcji, jest również miejscem spotkań, imprez tematycznych oraz wyjazdów integracyjnych, ale przede wszystkim, i co najważniejsze, jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny! Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od wieku, wzrostu i siły nerwów. Nic więc dziwnego, że park sprzedaje również bilety dwudniowe, gdyż ciężko zaspokoić potrzeby całej rodziny w jeden dzień! Wielu turystów decyduje się zostać dłużej i znaleźć dogodny nocleg w pobliżu Energylandii.

Okres wakacyjny jest dobrym momentem, żeby rodzinnie odwiedzić małopolski park rozrywki. Na turystów przyjeżdżających z dalekich stron czeka tutaj bogata oferta noclegowa, oferująca zakwaterowanie w różnych zakresach cenowych. Dla tych, którzy cenią sobie połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny, idealnym miejscem będzie Agroturystyka Wichrowe Wzgórze, oferująca niezwykle komfortowe i czyste pokoje w bardzo przystępnej cenie. W okresie wakacyjnym wynająć również można wolnostojące domki letniskowe. Wichrowe Wzgórze położone jest w przepięknej, spokojnej okolicy, otoczone zielenią i własnym ogrodem stanowi doskonałe miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia, a także miejsce do grillowania i urządzania ognisk. Ponadto na terenie agroturystyki znajduje się darmowy parking oraz darmowy dostęp do Wi-Fi.

Dodatkowym i niezwykle ważnym atutem agroturystyki jest oferta rabatowa na zakup biletów do pobliskich parków rozrywki – goście nocujący w Wichrowym Wzgórzu uprawnieni są do 5% zniżki na wszystkie wejściówki do Energylandii, Zatorlandu i Inwałd Parku. Idealne połączenie – dogodne noclegi w pobliżu i tańsze wejściówki do parków. To okazja, której nie można przegapić!