Noclegi molo Osiek. Weekendowa okazja

Marzy Ci się spokojny weekend w gronie najbliższych? A może chciałbyś zwiedzić uroczy zakątek w Polsce, do którego do tej pory nie było Ci po drodze? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w marcu Noclegi molo Osiek będą w zasięgu każdego. Już teraz sprawdź, o co chodzi!

Weekendowy wyjazd

Krótkie, weekendowe wypady stają się coraz popularniejsze. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego – takie eskapady wpasowują się w harmonogram i portfel każdego. Zachęca także duża ilość atrakcyjnych wyjazdowych kierunków, zarówno tych dalszych, jak i bliższych. Masz ochotę na intensywną wycieczkę, najlepiej poza granicami kraju? W takiej sytuacji dobrym wyjściem będzie europejski city break, najlepiej z samolotem w roli głównego środka transportu. Chciałbyś odpocząć gdzieś niedaleko, a przy okazji poznać kolejny ciekawy zakątek w Polsce? Tu pomoże nam weekendowy wypad po kraju – samochodem, pociągiem lub nawet autostopem. Komu zwłaszcza poleca się taki weekendowy wypad?

Osobom, które lubią odkrywać Polskę;

Amatorom przygód i nowych wyzwań. W końcu czy jest coś lepszego niż wielkie wrażenia czyhające tuż za rogiem?

Każdemu, kto szuka chwili wytchnienia, relaksu i regeneracji. Weekendowe wypady, choć krótkie, bardzo często ładują pozytywną energią na dłuższy czas.

Noclegi molo Osiek: weekend za pół ceny

Nie masz jeszcze planów na weekend 20 – 22 marca 2020 roku? A może chcesz zrobić niespodziankę komuś bliskiemu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie pewną propozycję! W trzeci weekend marca Agroturystyka Wichrowe Wzgórze w Osieku oferuje aż 50% zniżki na noclegi. To doskonała okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną regionu i poznać nowe miejsca, do których warto wracać – zwłaszcza w gronie przyjaciół czy najbliższych. W ten wyjątkowy weekend nasza oferta spada o równą połowę. Sprawdź nasze propozycje i zadzwoń do nas!

Apartament Pantera – 240 zł → 120 zł
Apartament Orchidea – 240 zł → 120 zł
Pokój Maki – 160 zł → 80 zł
Pokój Chabry – 120 zł → 60 zł

Komentowanie zostało wyłączone.