Noclegi molo Osiek. Nastolatek na feriach

Ach, ta beztroska młodość! Bycie nastolatkiem to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka, kiedy to chłoniemy nowe wrażenia, szukamy wyzwań oraz odkrywamy nieznane dotąd horyzonty. Z okazji nadchodzących ferii Noclegi molo Osiek przedstawiają kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu, które na pewno zachwycą Waszych nastolatków.

 

A może tak zimowisko?

Wyjazd na ferie zimowe? Jak najbardziej! Zimą warto choć na kilka dni zmienić swoje otoczenie i odwiedzić miejsce, gdzie wypoczynek jest na pierwszy miejscu, jak np. Noclegi molo Osiek. Dzięki doskonałej lokalizacji Noclegi Osiek są świetną bazą wypadową do wszystkich ciekawych miejsc w regionie – Krakowa, Oświęcimia czy Wieliczki. W bliskiej odległości znajdują się także nowoczesne obiekty narciarskie, idealne zarówno do rozpoczęcia przygody ze sportem zimowym, jak i wytrawnych zjazdów w iście mistrzowskim stylu.

Co ważne, Noclegi molo Osiek sprawdzą się i na dwudniowy reset, i dłuższy wyjazd – warto to wziąć pod uwagę, szczególnie, że ferie trwają niestety tylko czternaście dni.

 

Ferie wśród rówieśników

Wyjazdy z rodzicami to nie zawsze wymarzony sposób nastolatków na spędzanie ferii. Co więc zrobić, kiedy nasz nastolatek chce wyjechać, ale najlepiej w gronie swoich rówieśników? Tu odpowiedź jest prosta – wysłać go na zimowisko, krótki obóz lub pomóc w organizacji samodzielnego wyjazdu na kilka dni, oczywiście z dorosłym opiekunem. Najpopularniejszą opcją są zdecydowanie zimowiska, które organizowane są nie tylko w różnych miejscach w Polsce, ale i w rozmaitych tematykach. Pojawiają się więc i typowe obozy sportowe, artystyczne czy językowe, i takie organizowane w nurcie fantasy, nowych mediów czy pogłębiania swojego hobby, jak np. fotografia czy rysunek. Oprócz oryginalnych ofert znajdziemy także klasyczne zimowiska ukierunkowane na jazdę na nartach oraz odpoczynek na łonie natury.

Gotowy na ferie? A może zastanawiasz się nad krótkim, ale intensywnym pobytem w miłym miejscu? Zadzwoń do Noclegów molo Osiek i dopytaj się o ostatnie wolne terminy na luty 2020.

Komentowanie zostało wyłączone.