Atrakcje Osiek i okolice

escape room

Escape room

Escape room to logiczna gra przeniesiona do świata rzeczywistego. Gracze zostają osobiście wrzuceni w wir wydarzeń i sami będą musieli rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju.

Czytaj więcej
czarny groń atrakcje

Czarny Groń

Czarny Groń to Resort położony w samym sercu Beskidów, tuż u stóp góry Czarny Groń. Wyjątkowa lokalizacja obiektu gwarantuje wyjątkowe warunki pogodowe – jest to bowiem jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie bajeczna zima może trwać nawet do połowy wiosny.

Czytaj więcej
pasieka na zastawiu

Pasieka na Zastawiu

„Pasieka na Zastawiu” znajduje się w niewielkiej miejscowość Miejsce (gmina Spytkowice) w pobliżu Zatora. Jest to urokliwa wieś leżąca w Dolinie Karpia otoczona pięknymi lasami, polami, licznymi stawami oraz niedaleko płynącą rzeką Wisłą. Wokoło cisza, spokój… przerywana tylko radosnym śpiewem ptaków, wesołym brzęczeniem owadów oraz delikatnym szumem wiatru. Jest to idealne i wyjątkowe miejsce pozwalające na prowadzenie pasieki oraz pozyskiwanie zdrowych i naturalnych pszczelich produktów.

Czytaj więcej
noclegi osiek pałacyk

Pałacyk w Osieku

Pałac w Osieku został zbudowany w stylu mauretańskim. Pierwsze historie o dworze w Osieku pochodzą 1653 roku, lecz wielce prawdopodobne jest, iż dwór istniał już dużo wcześniej. Pałac w Osieku posiada bardzo bogatą historię warto zatem odwiedzić stronę, do której umieszczamy link w obrazku obok.

Czytaj więcej
noclegi molo osiek

Molo w Osieku

RESORT MOLO to nowoczesny obiekt, położony w malowniczej wsi jaką bez wątpienia jest Osiek. W jego skład wchodzą: Hotel, Restauracja, Klub, Basen, Zalew i wiele innych atrakcji o których można przeczytać na stronie Hotelu. My ze swojej strony możemy gorąco zachęcić i szczerze polecić ten obiekt, ponieważ jest on jedną z największych atrakcji nie tylko na terenie powiatu oświęcimskiego ale i na terenie całej małopolski.

Czytaj więcej
noclegi energylandia

Energylandia w Zatorze

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Park rozrywki to idealne miejsce dla młodych ludzi oraz całych rodzin, gdyż również w tym miejscu organizowane są najlepsze festiwale muzyki ze znanymi osobistościami! Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Czytaj więcej
Dino Park w Zatorze

ZATORLAND w Zatorze

Firma Lemarpol Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży rozrywkowej od 2009r. Wtedy to, w malowniczym miasteczku Zator na terenie małopolski, w pobliżu Wadowic i Oświęcimia firma zbudowała największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów ZATORLAND.

Czytaj więcej
Inwałd Park

Inwałd Park w Inwałdzie

Na ofertę rodzinnej dwudniowej wycieczki Inwałd Park składa się: wizyta w Dinlolandii, gdzie można poznać wiele prehistorycznych dinozaurów, odkrywanie zwyczajów i życia w Średniowiecznej Warowni, zwiedzanie cudownego Ogrodu Jana Pawła II oraz szczególnie uwielbiany Park Miniatur, dzięki któremu możliwe jest podróżowanie po najsławniejszych budowlach świata, oczywiście bez konieczności opuszczenia Inwałdu.

Czytaj więcej