„Pasieka na Zastawiu”

„Pasieka na Zastawiu” znajduje się w niewielkiej miejscowość Miejsce (gmina Spytkowice) w pobliżu Zatora.  Jest to urokliwa wieś leżąca w Dolinie Karpia otoczona pięknymi lasami, polami, licznymi stawami oraz niedaleko płynącą rzeką Wisłą. Wokoło cisza, spokój… przerywana tylko radosnym śpiewem ptaków,  wesołym brzęczeniem owadów oraz delikatnym szumem wiatru. Jest to idealne i wyjątkowe miejsce pozwalające na prowadzenie pasieki oraz pozyskiwanie zdrowych i naturalnych pszczelich produktów.

„Pasieka na Zastawiu” w trakcie sezonu wędruje z pszczołami po Polsce, aby pozyskać doskonałe miody odmianowe. Takie jak: lipowy, spadziowy, akacjowy, gryczany, nawłociowy oraz miód rzepakowy z certyfikatem Doliny Karpia. Wyróżnienie przyznawane przez kapitułę w składzie między innym: Ewa Wachowicz, prof. Ewa Cieślik dla produktów charakteryzujących się wysoką jakością oraz przyjaznością dla środowiska. Gospodarstwo pasieczne pozyskuje również inne wartościowe produkty: pyłek, propolis, pierzgę. Specjalizuje się w produkcji znakomitych świec z drewnianym kontem oraz luksusowych past do drewna i skóry z wosku pszczelego. Produkty dostępne stacjonarnie oraz w sklepie internetowym www.nazastawiu.pl.

Wszystkie osoby przyjeżdżające do pasieki mogą spróbować pszczelich pyszności oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat pszczelarstwa. Dlatego, nawet nie decydując się na zakupy wyjadą bogatsze o wiedzę i wspaniałe doznania smakowe. Osoby, bez względu na wiek chcące dokładniej zgłębić pszczeli świat mogą wziąć udział warsztatach. Na zajęciach zobaczą z bliska matkę pszczelą, robotnicę oraz trutnia. Dowiedzą się jak powstaje miód, pyłek, propolis. Dodatkowo wezmą udział w miodobraniu i zabiorą swój własnoręcznie pozyskany miód do domu! Zajęcia przeznaczone dla dorosłych, rodzin z dziećmi, szkół, przedszkoli oraz osób planujących założenie własnej pasieki.

Nie zwlekaj!!!
Przyjdź, zobacz, zasmakuj!!!

Pasieka na Zastawiu
ul. Floriana 158
34-116 Spytkowice
tel. 516-464-086
www.nazastawiu.pl

 

Komentowanie zostało wyłączone.