Noclegi molo Osiek. Nowe atrakcje w Energylandii!

Jeszcze moment, jeszcze chwila… Już w kwietniu planowane jest otwarcie Energylandii na sezon 2020. Jak się okazuje, w tym roku park znowu zaskoczy nowymi, niesamowitymi atrakcjami – i to zarówno dla starszych, jak i młodszych odwiedzających. Jesteś ciekawy wiosny w Energylandii? Jeśli tak, to Noclegi molo Osiek już zdradzają Ci wszystkie szczegóły!

Energylandia zaskakuje

Z okazji szóstego roku działania, Energylandia ma dla wszystkich wyjątkową niespodziankę. Jest nią szósta strefa parku, w której królować będzie Abyssus – roller coaster typu Double Coaster osiągający prędkość 100 km/h.

Przejazd Abyssusem to nie tylko niesamowita prędność, ale i liczne inwersje, a także dodatkowe dwa doładowania prędkości – pierwszy raz na samym starcie, drugi raz w momencie utraty prędkości. Do tego jeszcze należy dodać wjazd na ponad 38 metrów wysokości oraz całkowitą długość toru wynoszącą 1316 metrów. Efekt? Niesamowite wrażenia, które jeszcze długo pozostają w odwiedzających!

Noclegi molo Osiek zapraszają

Nowy roller coaster to jednak jedynie dopiero początek atrakcji. Potężna kolejka jest bowiem częścią wielkiej krainy Aqualantis, czyli kolejnej, szóstej już strefy parku, obejmującej 6 hektarów i nawiązującej do starożytnego, mitycznego Atlantis. Co jeszcze ciekawego w tej części tematycznej? W uliczkach Aqualantis czekać będą liczne atrakcje, takie jak:

Grotto Expedition czyli ekspedycja łodziami wśród tajemniczej laguny,
pokazy Aquajump czyli akrobatyczne skoki do wody z ogromnej wieży,
Kolejka Disco Coaster, zupełnie zaskakująca konstrukcją i generująca nieprawdopodobne przeciążenia,
Restauracja The Hall of Colums, która uraczy nas niezapomnianymi smakami.

Otwarcie Energylandii zbliża się wielkimi krokami. Choć na razie Park Rozrywki utrzymuje termin kwietniowy, to niewykluczone, że ze względu na sytuację z koronawirusem inauguracja sezonu nieco się przesunie. Jeśli tak się stanie, na pewno poinformujemy was o tym na stronie Noclegów molo Osiek!

Komentowanie zostało wyłączone.