Odkryj miejsce, gdzie zimowe szaleństwo nabiera zupełnie nowego znaczenia. Czarny Groń to Resort położony w samym sercu Beskidów, tuż u stóp góry Czarny Groń. Wyjątkowa lokalizacja obiektu gwarantuje wyjątkowe warunki pogodowe – jest to bowiem jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie bajeczna zima może trwać nawet do połowy wiosny.

 

Stoki narciarskie

Te wspaniałe warunki pogodowe postanowiono maksymalnie wykorzystać. Dziś sercem Resortu jest więc Stacja Narciarska Czarny Groń, która oferuje szeroką gamę atrakcji dla amatorów zimowych sportów – i to w każdym wieku. Na fanów białego szaleństwa czekają tu aż cztery trasy, każda o innym stopniu nachylenia stoku. Tak duża różnorodność to nie tylko okazja do sprawdzenia się na różnych płaszczyznach, ale przede wszystkim doskonała wiadomość dla osób o mniejszych umiejętnościach lub tych dopiero zaczynających swoją przygodę ze stokiem. Na Czarnym Groniu funkcjonują również dwie szkółki narciarskie – dzięki którym poznasz zimowy sport od zupełnie nowej strony!

Każdy ze stoków jest odpowiednio oświetlony.

 

Polana Aktywnego Pingwina

Uwaga, dorośli nie mają tu żadnego wstępu! W Polanie Aktywnego Pingwina rządzą najmłodsi, którzy bez przeszkód mogą jeździć na sankach, kołach, nartach czy snowboardzie. Za wspaniałe przeżycia odpowiedzialny jest tu „Magiczny Dywan” – to właśnie on sprawia, że każdy zjazd na Polanie stanowi tak niesamowite przeżycie.

Nie masz żadnego z tych sprzętów lub zapomniałeś go wziąć z hotelu? Bez obaw! Wszystkie niezbędne do jazdy elementy można wypożyczyć w pobliskiej Kawiarni.

 

Lodowisko

Czy może być coś lepszego od jazdy na łyżwach w niesamowitych, górskich okolicznościach przyrody? Oczywiście, że nie! Lodowisko w Czarnym Groniu to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz i kręcić skomplikowane piruety, i postawić pierwsze kroki na łyżwach. Przykładamy wielką uwagę do komfortu naszych łyżwiarzy, stąd obiekt czynny jest aż 12 godzin, i to w każdy dzień tygodnia. Wybierasz się na lodowisko z pociechą? Dla dzieci dostępne są specjalne „duże pingwiny”, które pomagają utrzymać się na tafli i zwiększają bezpieczeństwo.

 

Komentowanie zostało wyłączone.