Cukierek albo psikus! Halloween w Noclegach molo Osiek

Październik to czas długich spacerów wśród szeleszczących liści oraz wieczorów spędzonych z kubkiem kakao w ręku. To również okres zabawy, i to… z grozą w tle. O czym mowa? Oczywiście o święcie Halloween, coraz huczniej obchodzonym także w Polsce. Razem z Noclegami molo Osiek sprawdź, gdzie i jak spędzić ten wyjątkowy dzień!

 

Halloween? Czemu nie!

Wydrążona, podświetlona od środka dynia, fikuśne przebranie oraz zbieranie łakoci przez najmłodszych – z tym kojarzy nam się Halloween. Święto to, przypadające na 31 października, najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii, ale jego popularność przez lata zataczała coraz większe kręgi. W latach 90 Halloween trafiło także do Polski, gdzie obecnie z tej okazji organizuje się wiele przyjęć i imprez, obowiązkowo przebieranych. Kwestia przebrania to zresztą w Halloween sprawa priorytetowa. Tego dnia królują stroje nawiązujące zarówno do kultury popularnej, jak i samej historii święta, kiedy to przebieranie się w stroje i maski miało za zadanie symboliczne odgonienie „złych duchów”. Dziś jednymi z najpopularniejszych przebrań są te inspirowane mrocznymi serialami, jak chociażby cieszącym się wielką popularnością „Stranger Things” oraz kultowymi już filmami grozy.

 

Noclegi molo Osiek polecają: Halloween w Energylandii

Dracula, duch, zombie, pirat… jeśli masz ochotę choć na jeden dzień zamienić się w kogoś zupełnie innego, Halloween stanowi ku temu świetną okazję. Co więcej, przebieranie można połączyć ze świetną rozrywką, jak np. dzieje się to podczas tygodnia Halloween Time w Energylandii.

Już od 16 do 27 października Park Rozrywki przemieni się w Miasteczko Halloween. Zwieńczeniem tego wyjątkowego, pełnego strachów tygodnia będzie odbywające się Halloween Night, kiedy to atrakcje staną dopiero o godzinie 22:00.
W tym magicznym okresie na gości Energylandii czekać będą nie tylko wyjątkowe dekoracje oraz stylizacje parku, ale i mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak trzy nowe Domy Strachów: OBESIVE HOUSE, PSYCHOTERRIA I MONSTER HOUSE.
Energylandia znajduje się w bliskiej odległości od Noclegów molo Osiek – za dnia bawisz się więc podczas Tygodnia Halloween Time w Energyladnii, nocą odpoczywasz w komfortowych warunkach na uboczu. Warto przetestować tę opcję!

Komentowanie zostało wyłączone.