Dzień dziecka z Noclegami molo Osiek

Jest taki szczególny dzień w roku, kiedy nasze oczy zwrócone są w jedną stronę – tych najmłodszych. Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka to doskonała okazja, by swoim pociechom zaprezentować coś wyjątkowego, czego nie zapomną do końca życia. Nie masz jeszcze nic konkretnego w planie? Poznaj pomysły Noclegów molo Osiek!

 

Dzień dziecka w parku rozrywki

Dzień Dziecka w Energylandii? Brzmi jak wymarzony dzień… i to nie tylko dla najmłodszych!
Impreza pod hasłem „Kinder Party w Energylandii” to trwające dwa dni wydarzenie, w ramach którego cieszymy się nielimitowaną zabawą i specjalnie przygotowanymi dla dzieci atrakcjami. Oprócz standardowych, czterech stref rozrywkowych – dla Najmłodszych, Familijnej, Ekstremalnej i Water Parku – na dzieci czekać będą też liczne konkursy, animacje i specjalne pokazy. Jeśli więc jesteś fanem mocnych wrażeń, w Energylandii zmierzysz się twarzą w twarz z największymi kolejkami. Cenisz sobie spokojniejszą zabawę, ale nie straszne Ci też spore emocje? W tym parku rozrywki niesamowite rollercoastery przeplatają się z atrakcjami o umiarkowanej prędkości czy wysokości, tak, aby każdy amator wrażeń poczuł się usatysfakcjonowany.

Jak dojechać do Energylandii? To proste! Do Energylandii dostaniemy się dedykowanymi autobusami z Krakowa czy Katowic. Z Noclegów molo Osiek do Energylandii dojedziesz również samochodem – to niecałe 20 km trasy!

 

Spokojny czas w Noclegach molo Osiek

Nie ma nic piękniejszego niż czas spędzony razem, w rodzinnym gronie. Jeśli zależy Ci na spokojnym wyjeździe, postaw na Noclegi molo Osiek, zlokalizowane na malowniczym Wichrowym Wzgórzu – wśród zieleni i pięknych krajobrazów. Obiekt ukierunkowany jest na agroturystykę, dzięki czemu zamiast pośpiechu czy hotelowej, zimnej atmosfery znajdziesz tu domową aurę i miejsce do przygotowania ogniska. Do wyboru są kilkuosobowe pokoje i apartamenty, idealne dla rodziny oraz domki letnie, do wynajęcia od maja do końca września.

Komentowanie zostało wyłączone.