Jak wykorzystać nadchodzącą jesień?

Piękne, słoneczne lato powoli staje się przeszłością. Nadchodzi czas jesieni – wyjątkowy okres pełen spacerów, złotych kolorów i ostatnich ciepłych promieni słońca. W jaki sposób spędzać piękną jesień, aby mieć poczucie, że wyciągnęliśmy z tego czasu maksimum możliwości? Sprawdź to razem z Noclegami molo Osiek.

 

Czerp z pogody

Wrzesień to czas polskiej, złotej jesieni. Szeleszczące pod nogami liście i ciepłe jeszcze promienie słońca na twarzy mają w sobie bardzo wiele uroku – warto to do samego końca wykorzystać. Z tego właśnie powodu jesienią najczęściej poleca się długie spacery oraz wszelkie zewnętrzne aktywności, takie jak bieganie, trekking, jazdę na rowerze czy rolkach. Świetnym pomysłem na wykorzystanie jesiennej pogody jest też wyjazd, najlepiej do ustronnego, ale pięknie położonego miejsca. Ze swojej strony polecamy Noclegi molo Osiek, które gwarantują spokój i krajobrazy, a jednocześnie stanowią doskonałą bazę wypadową, np. do Energylandii.

 

Noclegi molo Osiek polecają: wycieczka

No właśnie, Energylandia. Jesień to ostatni dzwonek, aby wybrać się na rodzinną wycieczkę do tego wyjątkowego miejsca. Oficjalny sezon kończy się tu pod koniec października, stąd jeśli pomysł takiej wyprawy chodzi nam po głowie, to lepiej nie zwlekać z zakupem biletów czy zaplanowaniem wycieczki.

Choć wyprawa do Energylandii kojarzy nam się z letnimi i wiosennymi weekendami, to we wrześniu i październiku park ten pokazuje zupełnie nowe oblicze, szczególnie przyjazne rodzinom z dziećmi. Dlaczego warto zdecydować się na jesienny wyjazd do Energylandii? Przede wszystkim, we wrześniu i październiku czeka nas mniej kolejek, co jest szczególnie istotne, jeśli przyjechaliśmy razem z dziećmi. Duże znaczenie odgrywa także pogoda, która oscyluje wtedy wokół 20 stopni – co w przeciwieństwie do letnich upałów stanowi idealne warunki do zabawy i relaksu.

Ulubiona herbata, parę kostek gorzkiej czekolady, wieczory w łóżku z książką – jesienią wszystkie chwyty są dozwolone. W ten wyjątkowy okres warto trochę „wrzucić na luz” i postawić na odpoczynek, np. w Noclegach molo Osiek. Serdecznie zapraszamy!

Komentowanie zostało wyłączone.