Noclegi molo Osiek. Poznaj nową atrakcję Energylandii!

Park Rozrywki Energylandia to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Polski, ale i całej Europy. Niesamowite atrakcje i stale rozszerzająca się oferta dla odwiedzających sprawiają, że liczba turystów odwiedzający zatorską atrakcję z roku na rok wzrasta. Teraz, za sprawą drewnianego WOODEN ROLLER COASTER o Energylandii zrobiło się głośno… na całym świecie. Jak zaplanować wypad do parku rozrywki i na jakie atrakcje zwrócić uwagę? Sprawdź to razem z noclegami molo Osiek!

 

Park rozrywki jesienią? Dlaczego nie!

Jesienny wypad do parku rozrywki warto połączyć z rekreacyjnym wyjazdem na weekend do noclegów molo Osiek. Za dnia – szaleństwa w położonej nieopodal Energylandii, wieczór z kolei w spokojnym obiekcie o agroturystycznym charakterze, gdzie będziemy mogli się wyciszyć i zrelaksować po godzinach pełnych wrażeń. Weekendowy wypad do Energylandii to doskonała propozycja zwłaszcza dla tych rodzin, które do zatorskich atrakcji przyjeżdżają z daleka i nie chcą się z całą wycieczką przesadnie śpieszyć. Sobota w Energylandii, niedziela poświęcona spokojnym spacerom i odkrywaniu okolicy noclegów molo Osiek – oto plan, który w tej sytuacji rekomendujemy!

 

Noclegi molo Osiek polecają: Zadra

Wyobraź sobie, że największy drewniany roller coaster na świece… znajduje się kilkanaście minut jazdy samochodem od noclegów molo Osiek! Zadra, bo tak brzmi nazwa kolosa, to najnowszy nabytek Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Niemal 61 metrów wysokości, 90 stopni nachylenia i to przy pierwszym spadku, a do tego 3 inwersje oraz prędkość 121 km/h – tak roller coaster prezentuje się w liczbach. Co oznacza to w praktyce? Dzięki niesamowitej prędkości oraz trasie, jaką pokonuje wagonik, każdy z użytkowników Zadry może na własnej skórze doświadczyć wrażenia nieważkości. Ten wyjątkowy roller coaster jest inwestycją podjętą wspólnie z firmami Rocky Mountain Constructions i Vekoma, wyspecjalizowanymi w projektowaniu i budowaniu atrakcji dla najlepszych parków rozrywki na całym świecie.

Komentowanie zostało wyłączone.